Cześć!

Nazywam się Bartek Ciuk i możesz kojarzyć mnie z TVN, z programu “Zawodowi Handlarze”. Samochody to moja największa pasja, a od 15-stu lat też sposób na życie. Zajmuję się sprowadzaniem na zamówienie aut z Niemiec 🇩🇪 i Szwecji 🇸🇪 i myślę, że częściowo też właśnie dzięki programowi mam zawsze ręcę pełne roboty, ale nie narzekam, podobno nie przepracuje w życiu dnia ten kto wybierze pracę którą lubi!

jak to działa?

Całkiem nieźle orientuję się w branży i zajmuje się wyszukiwaniem sprawdzonych okazów na zagranicznych aukcjach. Jeżeli masz dość oszustw komisowych, przekręconych liczników, tuszowanych historii – zaufaj mi! Ściągam samochody z oryginalnym przebiegiem i historią serwisową. 

Mówisz mi czego szukasz, a ja znajduję Twoje auto na zagranicznej aukcji. Przesyłam Ci link do wybranych przeze mnie samochodów. Już na tym etapie otrzymujesz konkretną wycenę z uwzględnieniem wszystkich opłat i mojej prowizji.

 Każdy z samochodów jestem w stanie sprawdzić z wykorzystaniem baz takich jak CarInfo, Autobaza, AutoDNA. Dzięki temu wiemy, jaka jest przeszłość tego pojazdu, jakie przeszło naprawy, jaki ma prawdziwy przebieg, czy było kiedyś przedmiotem kradzieży bądź jak zmieniali się jego właściciele.

 To wszystko! Po tygodniu cieszysz się autem podstawionym pod Twoje mieszkanie. Auto jest z kompletem dokumentów do rejestracji. Mogę też wykonać pierwszy serwis: olej silnikowy, filtry, tarcze, klocki, rozrząd itd. tak aby samochód był w 100% gotowy do jazdy. 

Jeśli jesteś ciekawy czy jestem w stanie sprowadzić auto którego szukasz lub wiesz ile chcesz wydać ale nie masz jeszcze pomysłu i potrzebujesz porady, zapraszam do kontaktu!