Cześć!

Nazywam się Bartek Ciuk i możesz kojarzyć mnie z TVN, z programu “Zawodowi Handlarze”. Samochody to moja największa pasja, a od 15-stu lat też sposób na życie. Zajmuję się sprowadzaniem na zamówienie powypadkowych aut z USA i myślę, że częściowo też właśnie dzięki programowi mam zawsze ręcę pełne roboty, ale nie narzekam, podobno nie przepracuje w życiu dnia ten kto wybierze pracę którą lubi!

jak to działa?

Całkiem nieźle orientuję się w tej branży i zajmuje się wyszukiwaniem okazji na zagranicznych aukcjach. Jeżeli masz mniej więcej określony model samochodu, możliwe że będę w stanie Ci go sprowadzić w cenie która jest 30%-40% niższa niż w Polsce (już po opłatach i naprawach). Auta z USA mają też często lepsze wyposażenie. Haczyk? Musisz być gotowy poczekać kilka tygodni!

Mówisz mi czego szukasz, a ja znajduję Twoje auto na aukcji w USA. Przesyłam Ci link do wybranych przeze mnie samochodów. Już na tym etapie otrzymujesz konkretną wycenę z uwzględnieniem wszystkich opłat i mojej prowizji.

Każdy z samochodów jestem w stanie sprawdzić z wykorzystaniem baz takich jak CARFAX czy Autocheck . Dzięki temu wiemy, jaka jest przeszłość tego pojazdu, jakie przeszło naprawy, jaki ma prawdziwy przebieg, czy było kiedyś przedmiotem kradzieży bądź jak zmieniali się jego właściciele.

To wszystko! Po ok. 6 tygodniach cieszysz się autem podstawionym pod Twoje mieszkanie. Auto jest z kompletem dokumentów do rejestracji. Mogę też wykonać pierwszy serwis: olej silnikowy, filtry, tarcze, klocki, rozrząd itd. tak aby samochód był w 100% gotowy do jazdy. 

Jeśli jesteś ciekawy czy jestem w stanie sprowadzić auto którego szukasz lub wiesz ile chcesz wydać ale nie masz jeszcze pomysłu i potrzebujesz porady, zapraszam do kontaktu!  

Ostatnie Auta: